Menu
Alışveriş Sepeti

İade&İptal Koşulları

Sipariş İptali:

milyonurun.com' dan sipariş verildikten, ürünün kargo şirketine teslim edilmesine kadar geçen süre içerisinde siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürün kargoya verildikten sonra ise ürün iade prosedürleri uygulanacaktır. 

Ürün İadesi:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün; milyonürün.com deposundan gönderilmişse;

-İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nu doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, iade kodunu kullanarak “Ürünü getiren kargo şirketi” üzerinden karşı ödemeli şekilde gönderebilirsiniz.

- Ürünü kargoya teslim etmeden önce, baloncuklu poşet, köpük gibi koruyucu maddelerle birlikte ürünleri uygun bir kutu içine koyarak iyi şekilde paketlendiğinden emin olmanız gerekmektedir.

Faturanızı bulamazsanız aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.

Ad Soyad:

Sipariş No:

İade Nedeni:

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

- İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

- İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected]ürün.com adresine yazabilir ya da +90 222 606 0 630 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürün; Tedarikçi firmadan gönderilmişse;

-İade edeceğiniz ürün-ürünler ve faturasını tek bir pakete konulmalıdır.(Her bir teslimat için paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)

"Ürünü kargoya teslim etmeden önce, baloncuklu poşet, köpük gibi koruyucu maddelerle birlikte ürünleri uygun bir kutu içine koyarak iyi şekilde paketlendiğinden emin olmanız gerekmektedir.

İade edilecek ürünü, Tedarikçi firmanın belirttiği iade adresine ve tarafınıza ulaşan kargo firması ile göndermeniz gerekir. Ürünün gönderildiği adresle iade edilecek adres birbirinden farklı olabilir. İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected]ürün.com adresine yazabilir ya da +90 222 606 0 630 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.

Ad Soyad:

Sipariş No:

İade Nedeni:

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

- İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

Ürün İadesi Kabul Edilmeyen Durumlar:

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri özelinde ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması iade kabulü için şarttır.

İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde, aksesuarlarda, çanta ve saatlerde iade kabul edilmemektedir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

Paketi açıldığı takdirde kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve parfümler iade edilememektedir.

Kopyalanabilir ürünlerin (VCD, DVD vb.) ve tek kullanımlık ürünlerin; orjinal paketlemesi ile (Ör. jelatin) satılan tüm teknolojik ürünlerin (kulaklıklar, mobil cihazlar, telefon ve tablet kılıfları vb.) iadesi kabul edilemez.

Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dökümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (iç çamaşırı, hijyen pedi olmayan mayo-bikini, kulaklık, bijuteri, yastık vb.), kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, elektronik ürünler hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

Ürün Değişimi :

Sitemizde satışa sunulan ürünlerde değişim seçeneği bulunmamaktadır. Değişimini istediğiniz ürün/ürünleri iade ederek sitemiz üzerinden yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

Sipariş İptallerinde Para İadesi :

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler milyonürün.com'a ulaştıktan sonraki 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. (Bu prosedür; milyonürün.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.) Havale / EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise; iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale / EFT yoluyla 7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.